Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Kenna James ile Khloe Kapri Seksi Lezbiyenler Amcıklarını Yalıyor

Kenna James ve Khloe Kapri‘nin işi var. Khloe ayrılmak, evinde kalmak ve gününün geri kalan kısmında Kenna ile geçirmek istiyor. Kenna James ile Khloe Kapri Seksi Lezbiyenler Amcıklarını Yalıyor. Bu fikir cazip geliyor, ancak kızların ödemek için faturaları var ve başka seçeneği yok. Kenna onu öpmekten vazgeçir ve ona daha sonra devam edebileceğini söyler. Hayal kırıklığına uğramış, Khloe bırakmak için eşyalarını toplar. Müşterinin evinde kızlar yatak odasında başlıyor. Kenna, çamaşır yıkamak zorunda olduklarını ancak Khloe’nin zıvanayı yuvadan çıkaramayacağını belirtti.

Yaprakların kirlenmediğini ve uyudukları takdirde onları temizlemenin bir anlamı olmadığını belirtiyor. Kenna, bunun Yapılacaklar Listesi’nde olduğunu ve onları temizlemek zorunda olduğunu hatırlatıyor. Khloe, Kenna’yı yatağa itiyor ve bu sayfaları yıkamak için ilk önce onları kullanabileceklerini söylüyor. Kenna kıkırdayarak bunun ona iyi bir fikir olmadığını söyler, ancak Khloe umursamaz. Evde başlattıklarını bitirmek istiyor ve bir cevap almak için hayır almayacak.

Kenna’ya atlar ve elbiselerini koparmaya başlar. Kenna, sahiplerin her an içeri girebileceğinden endişe ediyor ancak durmak yerine Khloe daha da açılıyor ve Kenna pantolonunu bu süreçte koparıyor. Kovulma riskine rağmen, Khloe her şeyi riske atıyor – bu işten nefret ediyor ve Kenna’nın amcığını yemesi için zaman harcamak istiyor! Seksi lezbiyen kadınlar 69 pozisyonunda amcıklarını doyasıya yalamaya başlıyor. Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*